Działamy w branży dziecięcej już od ponad 20 lat i dzięki zdobytym w tym czasie doświadczeniom doskonale znamy potrzeby małych dzieci i ich opiekunów.
Współpracujemy z największymi i sprawdzonymi dostawcami na rynku, dlatego też w naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty najlepszych marek, pochodzące wyłącznie z legalnych źródeł. Dbamy o to by każdy rodzic miał pewność, że decydując się na zakupy w sklepach Entliczek dokonał właściwego wyboru. Bezpieczeństwo dzieci to dla nas najważniejszy cel jaki stawiamy sobie przy wyborze dostawców i produktów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszego personelu wszystkie towary przeznaczone do sprzedaży są dokładnie weryfikowane pod względem ich bezpieczeństwa, jakości, funkcjonalności oraz ceny.

Specjalizujemy się w asortymencie przeznaczonym dla noworodków i małych dzieci. Nasza bardzo bogata oferta obejmuje ponad 25 tys. artykułów – począwszy od smoczków i butelek do karmienia poprzez bieliznę, odzież, buciki i zabawki aż po wózki, foteliki i mebelki. Wśród najpopularniejszych marek sprzedawanych w naszych sklepach należy wymienić AVENT, LOVI, NUK, CANPOL, CHICCO, MEDELA, MAXI COSI, RECARO, CYBEX, ROMER, KIDDY, ANEX, ADAMEX, INGLESINA, MUTSY, PEG PEREGO, TAKO, MACLAREN, BABY DESIGN, ESPIRO, TEUTONIA, GRACO, BABY JOGGER, X-LANDER, DELTIM, LEGO, MATTEL, TINY LOVE, FISHER PRICE, DUMEL, SMILY PLAY, BRIGHT STARS. Stale obserwujemy zmieniające się trendy rynkowe oraz wprowadzane nowości i systematycznie modyfikujemy naszą ofertę pod kątem oczekiwań klientów.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszych sklepów w Krakowie przy ulicy Dobrego Pasterza 122a oraz Wadowickiej 9 gdzie na łącznej powierzchni ponad 2.500 m2 znajdziecie Państwo największy w Małopolsce wybór wózków, fotelików samochodowych, mebli i wyposażenia pokoików dziecięcych, bogatą ofertę zabawek, odzieży, obuwia, bielizny, akcesoriów niemowlęcych, kosmetyków i artykułów do pielęgnacji niemowląt.
Duża powierzchnia sklepów, szeroka oferta, korzystne ceny, szereg promocji, liczne wyprzedaże a przede wszystkim fachowa obsługa sprawiają, że odwiedzający nas klienci bez problemu znajdują produkty spełniające ich oczekiwania i chętnie wracają do naszych sklepów.


Mamy nadzieję, że zakupy z Entliczkiem będą dla Państwa miło spędzonym czasem, a naszych najmłodszych klientów zapraszamy do "strefy zabaw" gdzie z pewnością nie będą się nudzić!
Adresy naszych sklepów wraz z mapkami dojazdu znajdziecie Państwo w zakładce Nasze Sklepy